NASZA OFERTA

Witamy wszystkie przyszłe Młode Pary!

foto

Na tak wyjątkowy i ważny dzień w którym biorą Państwo ślub zapraszamy do wynajęcia wyjątkowe i niepowtarzalne auta:

Audi A5 Sportback Exclusive Line
Lexus Gs F-Sport i Audi A5 Exclusive Line w Duecie
Lexus GS F-Sport
Mercedes E-klasa Avantgarde

MOŻLIWOŚĆ WYNAJĘCIA AUT POJEDYNCZO LUB W DUECIE !!!

foto


fotoOferujemy przewóz luksusowym samochodem Audi A5 Sportback S-line w najbogatszej wersji - Exclusive Line do ślubu i na wesele. Najnowsza limuzyna prestiżowej marki Audi zagwarantuje Państwu szyk i wygodę w tych niezapomnianych chwilach. Styl oraz komfort zapewni skórzana czarno-kremowa tapicerka widoczna na zdjęciach. W limuzynie będzie na Państwa czekać profesjonalny szofer o wysokiej kulturze osobistej gwarantujący punktualność oraz spokojny przejazd w dniu uroczystości. Swoją ofertę kierujemy dla klientów z Częstochowy i okolic.


fotoOferujemy przewóz luksusowym samochodem Lexus GS F-Sport do ślubu i na wesele. Najnowsza limuzyna prestiżowej marki Lexus zagwarantuje Państwu szyk i wygodę w tych niezapomnianych chwilach. Styl oraz komfort zapewni ciemna skórzana tapicerka, obszyta białą nitką, wentylowane i podgrzewane fotele oraz dwustrefowa klimatyzacja znajdujące się na wyposażeniu samochodu. W limuzynie będzie na Państwa czekać profesjonalny szofer o wysokiej kulturze osobistej gwarantujący punktualność oraz spokojny przejazd w dniu uroczystości. Swoją ofertę kierujemy dla klientów z Częstochowy i okolic.

fotoMercedes E klasa Avantgarde BIAŁY - NOWOŚĆ 2019r.

Oferujemy przewóz luksusowym samochodem marki Mercedes Benz. Elegancja w każdym calu, flagowy model Mercedesa. Na wyposażeniu auta znajduje się skórzana tapicerka wraz z szyberdachem, duża przestrzeń dla pasażerów na tylnej kanapie i cudowne podświetlenie auta w środku. Wspaniałe eleganckie i dostojne auto, aby uświetnić ważną dla Młodej Pary uroczystość. Dla Państwa będzie czekać profesjonalny kierowca o wysokiej kulturze osobistej, gwarantujący punktualność oraz spokojny przejazd w dniu uroczystości. Swoją ofertę kierujemy dla klientów z Częstochowy i okolic.


Obsługujemy: śluby, wesela oraz inne imprezy okolicznościowe.
Dodatkowo auto może być wynajęte do przewozów biznesowych.

Pozdrawiamy autadoslubow.pl Częstochowa
www.facebook.com/AutaDoSlubuCzestochowa


foto

Tablice rejestracyjne przygotowała dla nas firma:
"impressia", ul. Obrońców Westerplatte 21, 42-218 Częstochowa (tzw. BLASZAK, I piętro nad bankiem PKO)
strona: www.impressia.pl , www.facebook.com/impressia.laser